Sto lat moja cukrzyco! 8 lat z chorobą i Sweet Story Box 1


sto lat, sto lat….(oby jak najwięcej), a tak na prawdę to 8 lat od diagnozy…

Wszystko zaczęło się kilka dni przed 12 kwietnia 2008 roku, natomiast dwunastego padła diagnoza -CUKRZYCA.

3 miesiące przed 18 urodzinami, dwa przed wakacjami, które od dawna planowałam spędzić z dala od rodziców – wreszcie sama w Wielkiej Brytanii u koleżanki.

Co mogę powiedzieć po tych 8 latach? cóż…..bardzo dużo się działo przez ten czas.

Przechodziłam chyba wszystkie możliwe fazy godzenia się z faktem mojej choroby, stosowałam wiele niefortunnych diet, pojawiły się także kłopoty związane z powikłaniami…8 lat minęło a jakby jeden dzień….

Teraz jestem w miejscu, gdzie staram się zaakceptować pewne rzeczy, wiadomo nie zawsze jest łatwo. Z tym , że mam cukrzycę jestem pogodzona i staram się tak żyć i organizować swój czas, by nie przeszkadzała mi w niczym.

Z pozytywnych rzeczy w ciągu tego czasu od diagnozy powstał Mellitus, teraz ruszyliśmy z grupą wsparcia i prężnie działamy na terenie Warszawy a może i uda nam się wyjść z inicjatywą do innych miast. Nie poddaję się i żyję w miarę normalnie.

A przy okazji urodzin mojej cukrzycy dostałam małą niespodziankę od Sweet Story Box, co to takiego? Niedawno odkryta przeze mnie firma (startup), zajmująca się dystrybucją ,,boxów” dedykowanych diabetykom.

 

Zapewne większość z Was kojarzy pudełka otrzymywane co miesiąc przez kobiety, zawierające miniatury produktów kosmetycznych. Tutaj sprawa wygląda podobnie, tylko że owe produkty kierowane są specjalnie z myślą o nas, diabetykach.

 

Po zapoznaniu się ze stroną / www.sweetstorybox.com, szybko zorientujecie się o co chodzi.

Sweet story box mają w swej ofercie koszulki, torby płócienne na zakupy, saszetki na pompy,a w kolejnych boxach przewidziane będą słodycze i kosmetyki odpowiednie dla diabetyków.

Ja w swoim boxie otrzymałam białą koszulkę ,,Jestem słodka z natury”, oraz dwie torby na zakupy (zdjęcia znajdziecie poniżej). Paczka była przepięknie zapakowana, a w środku czekał na mnie niedługi liścik.

Jeśli chcecie sprawić sobie bądź komuś z Waszych bliskich niespodziankę to koniecznie zapoznajcie się z ich ofertą i odwiedźcie stronę i fanpage Sweet Story Box.

 

image1 (21) image1 (22) image1 (23) image2 (6) image2 (7)

 


One comment on “Sto lat moja cukrzyco! 8 lat z chorobą i Sweet Story Box

  1. Reply cukiereczek cze 20, 2016 20:10

    o proszę, co za podobne historie. 3 miesiące przed 18 urodzinami, o ironio w dzień dziecka (tego roku) trafiam do szpitala z podejrzeniem cukrzycy. kilka dni później potwierdzenie. miesiąc do wakacji, a lipiec miałam spedzić w Danii na zarobku/wakacjach. Świeżak ze mnie, podziwiam za 8 lat wytrwałej walki, przesyłam słodkie buziaki :*

Leave a Reply

  

  

  


× 3 = piętnaście

Current month ye@r day *