Warszawska Grupa Wsparcia dla diabetyków działa!


Cześć Wam,

po dłuuugiej przerwie i nieaktywności na tej stronie (nasz fb działał i działa bardzo sprawnie), pora na małą aktualizację

Z wielką przyjemnością chciałabym Wam zakomunikować, że w Warszawie od lutego ruszyliśmy z Grupą Wsparcia dla diabetyków i ich bliskich.  Wszelkie informacje na temat naszych spotkań znajdziecie poniżej.

Od 2016 tworzymy grupą wsparcia dla osób chorujących na cukrzycę oraz ich bliskich. Warsztaty  prowadzone są przez dwie psycholożki (Julia Malicka, autorka bloga Mellitus, z 8 letnim stażem cukrzycy, oraz Beata Bilska z doświadczeniem w prowadzeniu podobnych grup wsparcia). Do zespołu dołączyła także specjalistka do spraw  dietetyki Barbara Mossakowska,która sama ma cukrzycę już przeszło 20 lat. Grupa przewidziana jest nie tylko dla osób doznającymi negatywnych emocji czy przeżywających trudne sytuacje związanych z chorobą. Zapraszamy wszystkich, chcących posłuchać historii innych, wymienić się doświadczeniami, być na bieżąco z nowinkami ze świata diabetoloii i w bezpiecznej atmosferze uzyskać wsparcie, które ma sprzyjać łatwiejszemu radzeniu sobie z wyzwaniami.

Przewidujemy spotkania edukacyjne powadzone przez certyfikowanego edukatora diabetologiczneo, oraz indywidualne konsultacje z psychologiem a także warszaty z i konsultacje z dietetykiem.

 

Spotkania odbywają się raz w tygodniu (poniedziałek) 18-19.30 w gabinecie na ulicy Cynamonowej (niedaleko metra Imielin) w Warszawie.
Koszt 4 spotkań w miesiącu wynosi 80zł/osoba (osoby towarzyszące chorym mają wejście za darmo).

Każda historia jest na wagę złota, Zapraszamy wszystkich chorych na cukrzycę, oraz ich bliskich.
Chętnych do dołączenia do nas serdecznie zapraszamy i zachęcamy do kontaktu:
wiadomość fb priv mellitus

Serdecznie Zapraszamy!!!

W razie pytań śmiało piszciegr image3 (1)

kontakt:

 

Wiadomość e-mail: beata.bilska@o2.pl

Wiadomość email: julamalicka@gmail.com

Lub poprzez kontakt telefoniczny:

Tel kom Julia Mal: 501 195 734

Tel kom Beata Bilska 693 462 263

 

 Leave a Reply

  

  

  


× 3 = dwadzieścia siedem

Current month ye@r day *